Firmowe samochody dostępne od ręki

Zakup nowego samochodu to jedna z tych chwil, z których każdy kierowca cieszy się najbardziej. Po takiej transakcji natychmiast pojawia się chęć sprawdzenia możliwości technicznych pojazdu na drodze i cieszenia się jego posiadaniem. Na to jednak trzeba będzie jeszcze poczekać. Chyba, że skorzystasz z oferty przygotowanej przez Toyotę.

Bez zbędnego czekania

Główną zaletą samochodów Toyota dostępnych od ręki jest to, że nie musisz czekać kilku miesięcy na wyprodukowanie i dostarczenie wybranego z katalogu pojazdu. Wystarczy wejść do salonu i wybrać model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Po pierwsze, wybór jest tak szeroki, jak w katalogu. Po drugie, możemy dokładnie przeanalizować, który model jest idealny. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy już szukają niezawodnego samochodu. Możemy również korzystać z różnych opcji wyposażenia. Może się okazać, że samochody dla firm Toyoty dostępne w salonie mają funkcje (np. komputer pokładowy) lub warianty kolorystyczne, których nie bralibyśmy pod uwagę oglądając wersje katalogowe. Co ważne – przy zakupie pojazdu u dealera obowiązuje nas również 3-letnia gwarancja producenta.

Wiele opcji

Co jeszcze oferuje Toyota? Dla klientów poszukujących innego pojazdu mamy również szeroki wybór pojazdów używanych, które są regularnie serwisowane i sprzedawane z gwarancją. Inną opcją jest zakup pojazdu z salonu. Pojazdy tego typu były używane do jazd próbnych, więc mają na sobie dziesiątki kilometrów. Dzięki temu są one sprzedawane znacznie taniej niż samochody prosto z fabryki. Podobny rabat dotyczy pojazdów oferowanych do sprzedaży przez Toyotę. Można również skorzystać z oferty samochodów dla firm. W przypadku pojazdów flotowych rozwiązanie to będzie miało wpływ na koszty ich utrzymania i eksploatacji. Hybrydowy układ napędowy Toyoty oferuje rekordowo niskie koszty paliwa. W takiej sytuacji można się zastanowić, czy najlepszym rozwiązaniem nie będzie pojazd Toyota na miejscu. Zdarzają się sytuacje, w których trzeba szybko i w jak najkrótszym czasie rozbudować flotę.

Dowiedz się więcej na temat wymiarów Toyoty Proace.

One thought on “Firmowe samochody dostępne od ręki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *