SPA na Mazurach – wypocznij w Krainie Tysiąca Jezior

Czy może być lepsze połączenie niż SPA na Mazurach? Latem, w ciągu dnia, można korzystać z uroków przyrody, spacerując po lasach, żeglując czy pływając kajakiem. Pod wieczór warto odwiedzić SPA, by po aktywnym dniu zrelaksować się w saunie czy jacuzzi lub poddać się zabiegowi relaksującemu. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam niezwykłe miejsce, które łączy te dwie atrakcje, a jest nim Pałac Mortęgi Hotel&SPA ****.

Pałac Mortęgi – hotel z historią w tle

Pałac Mortęgi to wyjątkowe miejsce na mazurskiej mapie. To nie tylko luksusowy, czterogwiazdkowy kompleks hotelowy, którego częścią jest SPA Magdaleny, ale przede wszystkim jest to miejsce z historią w tle. Początki Pałacu Mortęgi, podobnie jak parku w stylu angielskim, który go otacza, sięgają XIX wieku. Jednak nie jest to najstarszy budynek w tym kompleksie. W skład tego kompleksu budynków wchodzą także liczne zabudowania folwarczne, które sięgają XIV wieku.

Oczywiście, Pałac Mortęgi to także hotel, możesz zatrzymać się w jednym z 50 pokoi i apartamentów. Są one urządzone w różnych stylach – te znajdujące się w Pałacu nawiązują do szlacheckiego stylu. Pokoje zlokalizowane w Dworku i Oficynie to bardziej nowoczesne wnętrza, urządzone ze smakiem i elegancją.

SPA na Mazurach – dla ciała i ducha

Częścią kompleksu budynków tworzących Pałac Mortęgi jest SPA Magdaleny. To miejsce, które chętnie odwiedzają Goście spragnieni relaksu. Składa się on z 3 gabinetów zabiegowych, pokoju relaksu, sauny, łaźni parowej oraz luksusowego basenu.

W pałacowym SPA na Mazurach palacmortegi.pl/pl/spa-wellness znajdziesz szereg zabiegów na ciało oraz twarz. Możesz zapisać się między innymi na:

  • zabieg liftingująco-ujędrniający “Boto Lift”;
  • zabieg oczyszczający “Acne Balance”;
  • peeling całego ciała;
  • pałacowy zabieg Magdaleny “Excellence Magic Gold”.

Oczywiście, to nie cała oferta, która na Ciebie czeka. Nowością, z której warto skorzystać, jest zabieg INDIBA. To niezwykła technologia, wprowadzająca kosmetologię w nowy wymiar. Dzięki INDIBIE można m.in. zredukować zmarszczki, pozbyć się cellulitu zabiegiem lub blizn i rozstępów. Czytaj też wpis z wyprawy na mazury i wielu ciekawych podróżach które znajdziesz na blogu!

Jeśli chciałbyś kogoś zabrać do SPA to jest to świetny pomysł na dzień kobiet. A jeśli chciałbyś się dowiedzieć platformach biznesowych, to zapraszam do wpisu!

One thought on “SPA na Mazurach – wypocznij w Krainie Tysiąca Jezior

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *