Obsługa księgowa firm Katowice

Biuro Ask Finance oferuje kompleksowe usługi księgowe https://ask-finance.pl/ w Katowicach w językach polskim, niemieckim oraz angielskim. Dostępne usługi wykonywane są z najwyższą starannością i zaangażowaniem przez wykwalifikowany zespół.

Obsługa księgowa firm Katowice

W ramach działalności prowadzonej od 2010 roku pod obecną nazwą, firma oferuje kompleksową obsługę księgowości przedsiębiorstw. Pracownicy firmy zajmują się między innymi:

– obsługą plików JPK,

– prowadzeniem ksiąg handlowych,

– rozliczaniem należności podatkowych (PIT, VAT, CIT),

– tworzeniem rocznych zeznań, deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych,

– prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów,

– prowadzeniem ewidencji ryczałtowej,

– wyprowadzaniem zaległości podatkowych.

Nie jest to zamknięty katalog spraw, których podejmuje się biuro rachunkowe. Dodatkowo, ASK-Finanse świadczy między innymi usługi z zakresu doradztwa podatkowego.

Biuro księgowe Katowice – wysoka jakość, konkurencyjna cena

Firma cieszy się dużym uznaniem u klientów dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze księgowości prowadzonej przez młody, w pełni wykwalifikowany zespół. Podstawową zasadą działania firmy jest przejęcie kwestii księgowych tak, aby przedsiębiorca mógł się skupić na tym, co potrafi najlepiej – czyli prowadzeniu swojej działalności polegającej na produkcji dóbr lub świadczeniu usług.

Priorytetem firmy jest również zachowanie poufności oraz ochrona danych osobowych klientów. Kompleksowa obsługa księgowości firmy odbywa się w przyjaznej atmosferze pełnej zrozumienia dla potrzeb klienta. Wszelkie zadania wykonywane są bez zbędnej zwłoki, w najszybszym możliwym terminie. Biuro księgowe oferuje wysokiej jakości usługi, doceniane przez klientów z wielu różnych branż.

Rynek polski i zagraniczny

Firma podejmuje się obsługi księgowej nie tylko polskich przedsiębiorstw. Wśród polskich firm, które zaufały ASK-Finance znajdują się między innymi takie, które działają w branży informatycznej, transportowej, górniczej, handlowej, budowlanej i wielu innych.

Obsługa spółek z zagranicznym kapitałem odbywa się z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm prawnych. Kwalifikacje posiadane przez pracowników biura pozwalają na zajmowanie się księgowością w języku angielskim oraz niemieckim.

Dzięki inteligentnym i nowoczesnym rozwiązaniom, możliwe jest terminowe rozliczanie wszelkich dokumentów przedstawionych przez klienta. Firma każdorazowo prosi klienta o informacje dotyczące jego oczekiwań, które sumiennie wypełnia w ramach swoich kwalifikacji.